top of page
  • Фото автораГорняцкий вестник

Спорт •Спорт •Спорт

• У грудні завершився останній вид змагань XXIX спартакіади АТ «Марагнецький ГЗК».

Спараткіада 2019 року проходила по 12 видам спорту: плавання (змішана естафета 4х50 м), шахи, шашки, гирьовий спорт, армспорт, риболовля, перетягування канату, міні-футбол, волейбол, баскетбол, теніс настільний та кульова стрільба. Дев’ять збірних команд Марганецького гірничо-збагачувального комбінату прийняли активну участь у цих змаганнях і підсумкова таблиця виглядає наступним чином.

Перше загальнокомандне місце посіла збірна команада шахти №8. Друге місце вибороли робітники шахти №3/5. Збірна команда ЗВО + СК «Гірник» посіла третю сходинку турнірної таблиці. Шахта №9/10 виборола четверте місце, шахта №14/15 – п’яте, збірна команда апарат + ПМВЗР + РМЦ – шосте. Команда ЦППКМ – сьоме, збірна команда Грушівський кар’єр + ГЗФ + залізничний цех – восьме, і замкнув турнірну таблицю на дев’ятій сходинці автоцех.

Дякуємо всім спортсменам-гірникам за активну участь у спартакіаді!

• У грудні у Дніпрі відбувся Кубок України з пауерліфтингу (жим лежачи) серед людей з ураженням опорно-рухового апарату.

Вихованець спортивного клубу «Гірник» майстер спорту України Руслан Шишлов у впертій боротьбі за перше місце переміг майстра спорту міжнародного класу та призера Європи і Світу. За підсумками напруженої боротьби Руслан здобув золоту винагороду змагань.

Ми вітаємо Руслана та його наставника Дмитра Кисельова з такою бажаною перемогою.